اتاق فرار آنابل

اتاق فرار آنابل

برای معرفی اتاق فرار آنابل که الهام گرفته از داستان یک فیلم است، ما در ابتدا لازم می دانیم تا خلاصه ای از داستان فیلم آنابل را در ادامه شرح دهیم تا شما بهترین هیجان را انتخاب و تجربه کنید.

آنابل نام عروسکی مدل Raggedy-Ann است که یک مادر در سال 1970 برای دخترش خرید. درست در همین جا است که رویدادهای وحشتناکی درباره این عروسک شروع می شود. فیلم ها و داستان های زیادی درباره آنابل ساخته شده است که یکی از این فیلم ها Conjuring است. در این بخش از اتاق فرار شما با سناریویی هیجان انگیز از فیلم آنابل رو به رو خواهید شد.

اتاق فرار آنابل
تجربه ای هیجان انگیز در اسکیپ روم

خلاصه فیلم تأثیرگذار در سناریو اتاق فرار آنابل

داستان عروسک آنابل این چنین آغاز می گردد که مادری یک عروسک از مغازه دست دوم فروشی برای دخترش که دانشجوی پرستاری بود به عنوان هدیه تولد خرید. دختر که نامش دُنا بود عروسک را خیلی دوست داشت و در آپارتمان مشترک خود و دوستش آنجی نگهداری می کرد اما خیلی زود ماهیت عجیب عروسک برای آن ها آشکار گردید و اتفاقات عجیبی برای آن ها رخ داد.

عروسک آنابل در ابتدا کارهای کوچکی مانند تکان دادن دست هایش و افتادن از روی صندلی به زمین انجام می داد که دُنا و آنجی می توانستند آن را توجیه کنند. اما کم کم این حرکات افزایش یافت تا جایی که این عروسک کارهایی انجام داد که از منطق به دور بود و طولی نکشید که امور از کنترل خارج شد.

لو نزدیک ترین دوست دنا و آنجی نسبت به عروسک بد بین بود و حس می کرد این عروسک توسط روح تسخیر شده است؛ اما آنجی و دنا به حرف های او گوش نمی دادند و می گفتند این فقط یک عروسک است.

تا اینکه….

داستان وحشتناک تر از تصورات دنا می شود. دنا و آنجی گاهی با جا به جایی وسایل خانه روبرو می شدند و گاهی نیز نامه هایی را با دست خط بچه گانه یافت می کردند یادداشت پیامی متفاوت داشت، “به لو کمک کن” و “به ما کمک کن” اما گمان نمی کردند کار عروسک باشد تا روزی که دنا متوجه خون روی دست های عروسک شد، عروسک در جای خود روی تخت قرار داشت اما لکه های قرمز روی دست هایش نظر دنا را جلب کرد او به طرف عروسک رفت و دریافت مایع قرمز رنگ از درون خودِ عروسک بیرون می آمد.

دیگر قضیه عروسک جدی شد و دخترها با کمک شخصی توانستند روحش را احضار کنند. بعد از یک جلسه احضار روح به آن ها گفت جسد دختری به نام آنابل هیگینز در زیر زمین آپارتمان آن ها دفن شده است. روح آنابل با دیدن عروسک به آن علاقه مند گردیده و آن را تسخیر نموده است.

دختران با شنیدن داستان آنابل دلشان به حال دختر مرده سوخت وتصمیم گرفتند که عروسک را نگه دارند اما داستان وحشت انگیزتری برای آنان اتفاق افتاد که مجبور شدند دوباره از کسی کمک بگیرند.

اتاق فرار آنابل
اسکیپ روم آنابل

حملات وحشتناک عروسک آنابل

روزی دوستشان لو به خانه آن ها آمده بود که شب از خوابی عمیق بیدار می شود اما توانایی حرکت نداشت.

لو به اطراف اتاق می نگرد اما چیزی نمی بیند، پایین را نگاه می کند و می بیند آنابل پایین پایش ایستاده، عروسک به آرامی شروع به بالا رفتن از پایش می کند، از روی قفسه سینه اش می گذرد و بعد دست های عروسک دور گردن او قفل می شود و شروع به خفه کردنش می کند.

لو پس از این اتفاق از هوش می رود و روز بعد به هوش می آید و نمی داند که این اتفاق کابوس وحشتناک بوده یا در واقعیت برایش پیش آمده است اما روز بعد اتفاقی می افتد که او به وحشتناک بودن عروسک پی می برد.

هنگامی که لو در اتاق آنجی بود صداهایی از اتاق دنا شنید در حالی که دنا اصلا در خانه نبود. لو فکر می کند کسی بی اجازه وارد خانه شده اما متوجه می شود صدا مربوط به آنابل بوده است.

و اما…

لو به اتاق دنا می رود و عروسک را به جای آن که روی تخت ببیند روی صندلی می بیند.هنگامی که می خواهد به سمت عروسک برود ناگهان کل بدنش فلج می شود.به پایین پایش نگاه می کند و روی آن آثار جراحت می بیند. با وحشت به اطراف خود می نگرد و تنها چیزی که به ذهنش می رسد آنابل است.

آثار خراش روی بدن لو را همه می توانستند مشاهده نمایند اما این خراش ها در طی دو روز به شکل عجیبی کاملاً خوب شد و دیگر اثری از آن باقی نماند.

بار دیگر دختران به فکر چاره افتادند و این بار از یک کشیش به نام پدر هگان کمک گرفتند. اما این کشیش به آن ها گفت این موضوع مربوط به ارواح است و به قدرت بالاتری نیاز دارد.

آن ها با اِد و لورن که مانند شکارچیان ارواح بودند، تماس گرفتند و به این موضوع پی بردند عروسک روح غیر انسانی دارد. این زوج اعلام نمودند که این عروسک تسخیر نشده اما توسط یک روح کنترل می شود زیرا اشیاء بی جان را نمی توان تسخیر کرد.

انتقال عروسک آنابل به موزه اد و لورن

اقدامات این زوج به موقع بود؛ زیرا اگر کارهای آنابل ادامه داشت می توانست موجب مرگ یکی از اعضای آن خانه شود. این زوج معنویت فضای خانه را با کلمات بالا بردند که شامل هفت صفحه جملاتی بود که طبیعتی مثبت داشتند و راه ورود شیطان به خانه را مسدود کردند.

آن ها عروسک آنابل را برای نگهداری به موزه خود بردند و برای جلوگیری از حملات عروسک آنابل روی آن آب مقدس ریختند زیرا این خانواده می گویند زمانی که عروسک را با خود بردند او اقدام به کشیدن ترمز ماشین و منحرف کردن فرمان آن نموده است اما وقتی روی آن آب مقدس ریخته و به نظر کارساز بوده است.

شما در این اسکیپ روم قرار است لحظات هیجان انگیزی را تجربه کنید!!

اتاق فرار آنابل
اتاق فرار آنابل

سناریوی بازی در اتاق فرار آنابل:

در این اسکیپ روم شما به همراه دوستانتان آخر هفته و در یک شب بارانی به خارج از شهر آمده اید. به صورت ناگهانی ماشین شما مشکلی خراب می شود و نیاز به کمک دارید، خودتان را به اولین خانه  کنار جاده می‌رسانید. صاحبان آن خانه اد و لورن وارن جن شناسان معروف که مسئولیت نگهداری عروسک آنابل را به عهده دارند، هستند.

شما در خانه را می‌زنید بعد از ذقایقی در به صورت مرموزی برای شما باز می‌شود، اما اثری از صاحب خانه نیست. وقتی وارد خانه می‌شوید در پشت سر شما قفل می‌شود. شروع به جست و جو می‌کنید و چیزی که می‌بینید گم شدن آنابل از جعبه ی مقدس بوده است.

در این زمان هیجان بازی آغاز می شود و حالا شما ۶۰ دقیقه فرصت دارید تا او را پیدا کرده و به داخل جعبه بازگردانید در غیر این صورت شکست خواهید خورد و …

 

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *