بهترین اتاق فرارهای تهران

آخرین نفر

در این مقاله به معرفی بهترین بازی های اتاق فرار تهران می پردازیم.

بازی طالع نحس

در این داستان شما گروهی خلافکار هستید که دستگیر شده‌اید و در روز انتقال به دادگاه برای محاکمه، در حالی که باران شدیدی در حال باریدن بود، خودروی شما ارتباطش با مرکز فرماندهی قطع شده و برای آن که در راه گیر نکند، مجبور به تغییر مسیر می‌شود. در همین زمان تغییر مسیر خودرو به جسمی سخت برخورد می کند و چپ می کند. شما از این فرصت پیش آمده استفاده کرده و باید فرار کنید.
در طول شب برای آنکه بیرون نمانید، کاملا اتفاقی و از روی طالع نحستان وارد خانه ی داستان ما می‌شوید. این خانه در واقع متعلق به خانواده التون بوده اما کسی نمی داند که سرگذشت این خانواده چه شده است. چرا هر شب صدای جیغ و ناله از این خانه به گوش می‌رسد؟؟
همه چیز را قبل از ورود به خانه متوجه خواهید شد.

این اتاق فرار دارای تم ترسناک و هیجان آور است، همراه با اتفاق‌هایی که هیجان بازی را بیشتر میکند. شما در این بازی 70 دقیقه فرصت دارید.
دکور فوق العاده جذاب که فضاسازی را عمیق‌تر میکند و شما را از زمان حال جدا میکند، چرا که بازی و حوادث در گذشته ای نسبتا دور اتفاق افتاده است.
فضای بزرگ بازی از دیگر نکات طالع نحس است. فضای این بازی حدود ۹۵ متر مربع است که امکان بازی با تعداد بالای نفرات (بین 4 تا 10 نفر) نیز امکان پذیر است.

بازی اتاق فرار
بازی طالع نحس

بازی آخرین نفر

آلمان، هامبورگ، ۱۹۹۶ در روز سه شنبه، ۱۳ اکتبر در جریان طرح بازسازی یکی از مناطق در حاشیه‌ی شهر هامبورگ، تصمیم به تخلیه و تخریب تمام این منطقه گرفته شد. در پی این تصمیم، دستور تخریب مدرسه‌ی قدیمی «هرسن» نیز داده شد.
«هرسن» که به خوابگاه بینوایان نیز شهرت داشت، یک مدرسه‌ی شبانه روزی بود که کودکان بی‌سرپرست را ثبت‌نام می‌کرد. کودکان عجیب و گاه ترسناکی که هیچ مدرسه‌ی دیگری حاضر به پذیرفتن آن‌ها نبود.

روز جمعه ۱۶ اکتبر مدرسه به صورت کامل تخلیه شد اما مطابق با لیست یک نفر کم بود، “آخرین نفر این لیست یعنی «سوفی اشمیت»! جستجو برای یافتن او در مدرسه و مناطق اطراف هیچ فایده‌ای نداشت و مفقود شدن سوفی اشمیت به یک پرونده‌ی غیرقابل حل تبدیل شد. پرس و جو از مسئول پیر مدرسه هم به علت کر و لال بودن وی راه به جایی نبرد!

روز یک شنبه ۱۸ اکتبر فردا صبح عملیات تخریب مدرسه آغاز می‌شود. اما پیش از تخریب، تصمیم گرفته می‌شود برای بار آخر یک عملیات جستجو در مدرسه صورت گیرد تا شاید اثری از سوفی یافت شود.
شما و گروهتان مامور می‌شوید تا امشب به جستجو در مدرسه‌ی هرسن بپردازید. اگر شما تایید کنید که سوفی در مدرسه نیست، مدرسه تخریب خواهد شد.
یادتان باشد، اگر سوفی در مدرسه باشد اما شما موفق به یافتن او نشوید، مسئول‌ زنده به گور شدن او خواهید بود!

مدت زمان بازی: ۱۰۰ دقیقه

میزان ترس: ۹۰ درصد

میزان سختی: ۷۰ درصد

تعداد نفرات بازی: ۴ تا ۱۰ نفر

بازی شام آخر

داستان بازی این است که برای شام با جمعی از دوستانتان وارد یک رستوران می شوید پس از سفارش غذا، متوجه خواهید شد که سفارش شما به طرز مشکوکی طولانی شده. صد درصد شما از این موضوع شکایت کرده و می خواهید از رستوران خارج شوید ، اما درها به روی شما بسته است و هیچ راه فراری ندارید! متوجه می‌شوید که صاحب رستوران یک قاتل زنجیره‌ای است …
اکنون زمان آن است که شما و دوستانتان با هوش و خلاقیت خود از این قاتل جان سالم به در ببرید و توجه داشته باشید که زمان شما محدود است که جذابیت و استرس بازی را دوچندان می‌کند. بدون شک صدای حرفه‌ای و ترسناک و دکوراسیون جالب این سری هیجان بازی را برای شما چند برابر خواهد کرد.

آدرس: بلوار آفریقا (جردن) ضلع شمال شرقی، تقاطع خیابان ظفر، ساختمان شماره 93، طبقه پنجم

بازی اتاق فرار
اتاق فرار شام آخر

اتاق فرار قرنطینه

این اتاق فرار با آنچه از این بازی انتظار دارید کاملا متفاوت است. در این اتاق فرار تم یا دکوراسیون خاصی وجود ندارد و داستان خیلی مهیجی در آن وجود ندارد اما معماهای بسیار متفاوت و دشواری دارد.
اگر از اتاق فرار دکور هیجان انگیز و ترسناکی انتظار دارید، این بازی به شما توصیه نمی‌شود، اما اگر به دنبال تجربه‌ای متفاوت هستید و خود و دوستانتان را با معماهای پیچیده و دشوار به چالش می‌کشید تجربه این محیط بسیار توصیه می‌شود .

آدرس اتاق فرار قرنطینه: پاسداران، میدان قبا، کوچه بین آتش نشانی و فرهنگسرا، داخل فرهنگسرای رسانه

بازی اتاق فرار
بازی قرنطینه

اتاق فرار طاعون

این اتاق فرار با ژانر وحشت یکی از محبوب‌ترین اتاق‌های فرار در تهران است و فضای این اتاق در نوع خود بی‌نظیر است و هیجان زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت.4 تا 6 نفر
60 دقیقه زمان بازی
80٪ دشواری بازی
داستان بازی از این قرار است که طاعون جهش یافته و در سراسر شهر گسترش یافته. در این بین مراکز زیادی برای جداسازی شهر ایجاد شده است که آلوده‌ها را به آنها منتقل می‌کند. شب گذشته شما و دوستانتان بدون هیچ نشانه ای از بیماری دستگیر شدید و متوجه شدید که این مرکز در حال آزمایش واکسن‌های جدید بر روی افراد سالم است.

بازی کلبه وحشت انیگما

همانطور که از نامش پیداست، قرار است این اتاق پر از ترس باشد. در این سبک، دشواری بازی در حل معماهای پیچیده و دشوار نیست، بلکه در مواجهه با حوادث غیر قابل پیش‌بینی و ترسناکی است که استرس ناشی از آن قدرت تمرکز و تفکر را از شما می‌گیرد.
سناریوی بازی به این صورت است که پس از ورود به اتاق درها قفل می‌شوند و همزمان دشمنان شما سعی می‌کنند جان شما را بگیرند. شما باید با فکر و از خودگذشتگی این موجودات را شکست داده و از ورود آنها به شهر جلوگیری کنید.

آدرس اتاق فرار خانه وحشت: برج میلاد، گذرگاه میلاد

بازی اتاق فرار
بازی کلبه وحشت

اتاق فرار تابوت

فضای اتاق فرار تابوت به طرز دلهره آور و خاصی طراحی شده است و یکی از سخت ترین بازی‌های این سری است.

4 تا 6 نفر
70 دقیقه زمان برای بازی
85٪ دشواری بازی
در میان ساکنان شهر دورافتاده شارلوت هیل اخیراً یک مرد جوان در شهر صبح گم شده باشد، مراقب خود باشید! (داستان بازی به طور خلاصه ذکر شد)

 

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *